Goy Goy

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ PARA TUZAĞI MI ?

14 şubat sevgililer günü para tuzağımı.Bakalım bazı sözlüklerde konu hakkında neler paylaşılmış sizler için derledik.

 

1.Yalnız insandır.

2.Para tuzağından ziyade manasız olduğunu ilişkiye özel daha farklı günler olduğunu düşünüyorum. yildonumu, doğumgünü, ilk öpüşme bile olabilir o gün sadece çift içindir fakat her çiftin aynı şeyi yaptığı bir gün sıradanlıktan başka bir şey değildir. ayrıca kac tane kadın arkadaşım partnerine sevgililer gününde isyerine çiçek yollasın diye sipariş verdi. şahit oldum bu duruma. iğrenç gerçekten.

3. 14 subat’ta ne oluyor ki?

4. Ağır yıkıktır. kendimden biliyorum.

5.Para tuzağı değil keriz avcılığıdır.

kardeşim seviyorsan eğer neden illaki bir güne odaklanıyorsun. canın ne zaman isterse o gün al hediyeni ya da kutla. ne bileyim özelin neyse onu yap işte

 

6. 14 şubat ekonomi canlansın diye sistem tarafından verilen ufak uyarılardan birisidir. bunu kabul etmelisiniz yani; yoksa ekranlarda, sağda solda bu kadar para yatırıp da reklam yapmanın başka bir açıklaması gelmiyor aklıma. kimse kimsenin mutluluğunu bu kadar önemsemez hele de bu dönemde.

7.   Savunmuyor muyum savunuyorum, yerinde duran paranın ekonomiye katkısı olmaz. hediye alır mıydım, ya da pahalı yerde yemeğe götürür müydüm cevabım hayır. benim mikroekonomim için cebimde duran para daha faydalı.

11.Haklıdır, 14 şubata özel program isteyen sevgili bence ayrılma sebebidir. aşk denilen şey obsesif kompülsif takıntıdır, özel günler uydurmadır, hayat da böyle klişelerle geçmeyecek kadar kısadır.

 

12. 14 şubat birçok erkek için mecburiyetten ibaret. bakın altını çizerek söylüyorum mecburiyet. kadınların çoğu ise sever bu tarz günleri hediye almayı, hediye etmeyi vs.

13. Bizi mecbur bırakan bir olay olduğu için de en sevmediğim günlerden biridir 14 şubat. insanlar içinden gelmese de 14 şubatta, sosyal medya, tv kanallarındaki görsel yayınlar, avm lerdeki vitrinler yüzünden mecbur kalıyor bir şeyler yapmaya. çünkü yapmazsa kadın kişisinin yapmadığı trip kalmayacaktır. ama sevgi ve aşk bu değil tabiki de. keşke ticaret için böyle şeyler kullanılmasa, biz kadınlar da karşımızdaki erkekten zorla bir şeyler yapmasını beklemesek.

14. Tipik bir türk erkeğidir o, hediye almamak için bahane uyduruyordur

 

15.Para tuzağı değildir.

katmerli para tuzağıdır.

16.Yine de paranızı harcamaktan korkmayın gençler. pintiliğin lüzumu yok.

bir yemek hazırla iki mum yak her şey paramı hanzo.

17..Kadın olma ihtimali %0,1 olan insandır.

erkektir ve yalnızdır muhtemelen. sevgilisi olursa “seve seve” 14 şubat hediyesi alacaktır.

18. O değil de, evli olup, 14 şubat çiçeği almak zorunda kalan benim masum ve asabi kardeşlerim ne yapsın?

19. .   20 liralık gülü almazsa akşam 31’e mahkum kalacak olandır.

20.  sevgilisi yoksa savunmaya devam eder. eğer sevgilisi varsa aldığı çiçeği , hediyeyi ve sevgilisini götürdüğü restoranı # bizehergunsevgililergunu hashtagiyle paylaşır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: