Goy Goy

Azrail gibi giyinmiş bir adam ‘Plajların’ yeniden açılmasını protesto ediyor.

0

Florida’da bir avukat olan Daniel Uhlfelder, COVID-19 salgını ortasında devletin yeniden açıldığını protesto etmek için Grim Reaper kostümü giyiyor ve plajları zorluyor .

Florida sakinleri, devlet evde oturmayı kolaylaştırdığı için halk plajlarına koşuyor, ancak bir plaj katılımcısı güneş ışınlarını emmek değil, çok önemli bir mesaj göndermek için orada. Koronavirüs dolaşımını yavaşlatmaya yönelik önlemlerin alınmasına yönelik çabaların bir parçası olarak, Nisan ayında Gov. Ron DeSantis eyalette bir avuç plajı yeniden açtı. Yine de oturan Daniel Uhlfelder, yeniden açılan plajlar ve kum üzerinde yapılan çabalar konusunda endişe duyuyor.

Miami’den bir yerli olan Uhfelder, açılışları protesto etmek için 1 Mayıs’tan başlayarak kostümde plajı dolaşmaya başlayacağını bir tweet’te belirtti. Floridianların gardiyanlarını bırakacakları ve daha fazla COVID-19 kurbanına yol açabilecek yaygın toplantılar yapacaklarından endişe ediyor. Uhfelder, “Birçoğunuz Florida’ya, Grim Reaper kıyafetlerini giyerek plajlara ve devletin diğer bölgelerine vaktinden önce açılarak seyahat etmek isteyip istemediğimi sordunuz,” diye tweetledi. “Cevap kesinlikle evet.”

Uhlfelder, plajcıların evde kalmaları ya da ölümcül enfeksiyonu edinme ve yayma riskiyle karşı karşıya kaldıkları höyüklere örnek vermek için, konuşmama, yüz maskesini örtme, sahiller hakkında geçit verdi. Yakın zamanda yapılan bir röportajda, “Şu anda dünyanın dört bir yanından ülkemize gelecekler için yeterli test, yeterli veri, yeterli hazırlık yaptığımız noktada değiliz.”

https://socialnewsdaily.com/89815/man-dressed-as-grim-reaper-strolls-beach-protesting-premature-reopening/

Bir Neden Linguine ve Penne hala Mağazalardan Eksik.

Previous article

Göğüs İmplantları Mermiyi Saptırdı ve Kadının Hayatını Kurtardı.

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Goy Goy