Yemek Tarifi

Bir Neden Linguine ve Penne hala Mağazalardan Eksik.

0

Yeni COVID-19 salgını, dünyanın dört bir yanındaki mağazalarda gıda tedarikini engelledi ve aynı zamanda dünya çapında tarımda emek kaybına neden oluyor.

Amerikalılar rafa dayanıklı, ekonomik gıdalar stoklarken, makarna hapsetme kilerinin bir damgası haline geldi – tüketiciler bulabildiklerinde. Büyük bir talep artışı nedeniyle, makarna şirketleri bakkalların kaynaklanmasını sağlamak için üretecekleri hacimde yaklaşık yüzde 30 artış bildiriyor.

Nuovo Pasta CEO’su ve Ulusal Makarna Derneği başkanı Carl Zuanelli şunları söyledi: “Kuru makarna [üretim] son ​​yıllarda düzdü ve pandemi başladığından bu yana önemli ölçüde arttı. Gerçekten panik alımını Şubat ayı sonunda, Mart ayı başında görmeye başladık. ” Un üreticisi Italgrani CEO’su James Meyer şunları söyledi: “Talep var. Daha fazla öğütüyoruz ve bunu müşterilerimize gönderiyoruz. Hem bize gelen hammaddeler, hem de müşterilerimize giden mamul ürünler için geçiş süreleri çok iyi oldu. ”

Philadelphia Makarna Şirketi özel operasyonlar müdürü Linda Schalles de makarna sıkıntısı hakkında konuştu. “Genelde kapasitenin yüzde 80’ini [fabrikada] çalıştırıyoruz. Şu anda kapasitenin yüzde 105’indeyiz. 7/24 çalışıyoruz. ” Schalles ekledi: “Bu müşterilerden bazılarını [özel makarnalar için] ertelemek zorunda kaldık çünkü koridorun ortasındaki en geniş ürünlere olan talebi doldurmamız gerekiyor. Bu rafları dolduruyoruz. ”

https://socialnewsdaily.com/89985/theres-a-reason-linguine-and-penne-are-still-missing-from-stores/

İlk osuruk Pastası

Previous article

Azrail gibi giyinmiş bir adam ‘Plajların’ yeniden açılmasını protesto ediyor.

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Yemek Tarifi