Goy Goy

Futbol Takımı, Standları Doldurmak İçin Seks Bebeklerini Kullandığım İçin Üzgünüm.

0

Profesyonel bir futbol takımı, haftasonu boyunca bir oyun sırasında yedek fanlar olarak kullandıkları “aptal” lardan sonra özür diledi.

K-League’deki bir kulüp olan FC Seoul, COVID-19 salgını nedeniyle destekçilere şu anda kapalı olan standlarda benekli olan bebeklerin, tedarikçi ile “yanlış yorumlanmasından” sonra farkında olmadan düzenlendiğini iddia etti. K-League, bu ayın başlarında salgının başlangıcından bu yana oyunlara ev sahipliği yapan ilk büyük futbol ligiydi ve sezonun açılış maçı, canlı futbolla ünlü bir fanatik seyircisi tarafından görüntülendi.

Bununla birlikte, FC Seoul’un Pazar günkü Gwangju FC’ye karşı doğal bir dokunuş getirme çabası, sosyal medya kullanıcılarının aptalların daha fazla seks bebekleri gibi göründüğünü tespit etmesinden sonra. Bazıları , ünlü canlı yayıncının adı BJ Chaero’yla övünen posterler tuttuğunu vurguladı – sözde bebeklerin düzeni için fiziksel cesaret. Kulüp, karışıklık kurbanı olduğunu iddia etti, tedarikçi ile kontrol ettiğini vurguladı ve seks nesnelerinin cinsel kullanım için olmadığını garanti etti.

FC Seoul, sosyal medyadaki bir gönderide şunları söyledi: “Hayranlardan özür dilemek istiyoruz. Çok üzgünüz. ” Ayrıca şunları da yaptılar: “Niyetimiz bu zor zamanlarda hafif yürekli bir şey yapmaktı. Böyle bir şeyin bir daha asla gerçekleşmemesini sağlamak için ne yapmamız gerektiği konusunda çok düşüneceğiz. ” Ancak bir sosyal medya ikna olmamıştı. “Onaylanmış, sevk edilmiş, giyimli ve oturmuş olmak için sayısız insan bulunmalıydı. Bu süreçte kimse bu mankenlerin görsellerini sorgulamayı düşünmedi mi? ”

Bitcoin’i En Karlı Yatırımlardan Biri Yapan Ünlüler

Previous article

İtalya’da gün yüzüne çıkan tablo Gustav Klimt’in 60 milyon euro değerindeki kayıp eseri mi?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Goy Goy