Makale

İhtiyacınızın Olduğunu Bilmediğiniz En Orijinal Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye ürünlerini kullanmaya çok erken yaşta, belki 2 yaşında başlarız. Rengârenk kalemler, zımbalar, defterler ve daha nicesi. Okul dönemlerinde artan kırtasiye ihtiyacı ofislerde de yadsınamayacak kadar fazladır. Kırtasiye ürünlerini almaya bayılan ve hatta en değişik ürünleri toplamayı bir takıntı haline getirmiş kişiler için en orijinal kırtasiye ürünlerini içeren bir liste düzenledik. Bu listede ayrıca ürünlerin işlevselliğine de dikkat ettik.

İlk kırtasiye ürünü, kalemlerini devamlı kaybeden ve bunun için bir çözüm arayanlar için harika bir icattır. Mıknatıstan yapılma bu kalem, masaya, bilgisayara veya dolaba sabitlenmesi sayesinde kalemlerin devamlı yere düşmesi ve gizemli bir şekilde oradan kaybolması sorununun üstesinden gelir. Bu sayede kalemler daha uzun süre zarar görmeden de durur.

İkincisi satışı Amazon’da da olan post-it tutacağıdır. Bir tane post-it almaya çalışırken birden fazla kağıdın aynı anda elimize gelmesi ve bu yüzden yapışkanlıklarını kaybetmesi sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Post-it tutacağı kağıtları tek tek verir ve böylece aynı zamanda en alttaki kağıdın da yapışkanının kaybolmasını engeller. Buna ilaveten dağınık duran post-it’lerin aksine tutacak, masaya tatlı bir hava katar.

Hepimiz ofiste uzun saatler çalıştıktan sonra tüm gün oturmaktan kaynaklı bel ağrısını biliriz. Buna hareketsizlik sebep olur. Biraz egzersiz yapmak istiyorsanız ancak her zaman ofisteyseniz iş istasyonu sizin için harika bir çözümdür. Maksimum 2 mph bant hızındaki bu koşu bandı istasyonu, çalışırken yürüyerek aktif kalmak isteyen herkes içindir. Koşu bandının hemen üzerinde bir çalışma alanı vardır ve hızı, yakılan kaloriyi, egzersiz süresini ve mesafeyi kaydeden ekranı kullanarak gün boyu egzersizinizi takip edebilirsiniz.

 

STABILO EASYoriginal, sol veya sağ elini kullananlar için özel olarak tasarlanmış ilk ergonomik kalemdir. Sol el için ayrı, sağ el için ayrı tasarlanan kalem aldığınız çeşide göre kalem tutmaya en uygun kavramayı sağlar. Kalıplanmış kavrama bölgesi, kas yorgunluğunu ve ağrıyı önlemeye yardımcı olan kaymaz malzemeden yapılmıştır. Çocukların yazı yazmayı öğrenirken bu kalemle daha düzgün yazabilecekleri düşünülmektedir.

Son olarak, bazen bir okul sırasına oturduğumuzda ya da bir toplantıya katıldığımızda çantamızı masanın üstüne koyamayız ancak kucağımızın üstünde bekletmek de rahatsız edicidir. Bu sebeple tasarlanan taşınabilir çanta askılığı, çantada çok az yer kaplar. Çantayı nereye koyacağınızı bilemediğiniz durumlarda çanta askılığını çıkartıp masaya asabilir ve çantanızı da ona tutturabilirsiniz. Böylece hem masanızdaki alanı çantanız işgal etmez hem de çanta kucağınızda durarak sizi rahatsız etmez ve terletmez.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: