Makale

ÖZEL GÜNLERDE SEVGİLEYE ALINABİLECEK HEDİYELER

Özel günlerin getirdiği bir heyecanla beraber streste sevgililerin kapısını çalar. Çünkü ne alacağım kaygısı her daim var olan duygulardan bir tanesidir. Bunu aklınızdan çıkartın ve bir çift olmanın sizlere ne anımsattığına dair hediye seçimleri yapın. Yine de akılları takılan sevgili adaylarına bir fırsat veriyor son derece doğru tercihler yapmasını sağlıyoruz.

1)GÜNLÜK

Bir günlük alıp, tanıştığınız günden itibaren size ne hissettirdiği duyguları yazıp sevgilinize daha önce söylemediğiniz duygularınızı bu sayfada açığa çıkarabilirsiniz. Çünkü hep duyguların gizlenilmesinden rahatsızlık duyulur. Günlük tam anlamıyla doğru tercihlerden bir tanesi olmaktadır. İlk tanışma günü, ilk güldüğünüz, ilk sinema vs. sizleri yansıtan tüm özel anları bu günlüğe yazarak küçük ama içi büyük olan bir hediye olur.

2)KOLYE

Kolye çok basit gibi görünen fakat anlamı büyük olan özel bir hediyedir. Özellikle kadınlara verilen bir hediye olduğu zaman kadınlar için daha da farklı olur. Özel bir seçim veya el yapımı kolyeler sevgilinizi son derece mutlu edebilecek tercihler arasında olmaktadır. Kolye hem simgesel hem de hissettirdiği manevi duygu bakımından özel bir bağ oluşmasını sağlar.

3)FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Günler geçer fakat geriye kalan anılardır. Her şey geçer fakat anılar hafızamızda hep baki kaır. Fotoğraflarda anılarımızı bize geri getiren araçlardan bir tanesi olmaktadır. Her insanın hayatında özellikle gözle görülür olması bakımından önemlidir. Fotoğraf anılara götüren bir araç ama albümü ise bizlere daha farklı duygu hissettirmesi açısından amaç haline dönüşebilir. Sevgililer gününde özel bir hediye olabilir. Sevgilinizle geçirdiğiniz tüm anıların hafıza da değil görünürde kalmasını istiyorsanız kocaman fotoğraf albümleri ile bunu daha güzel boyutlara taşıyabilirsiniz. Hem akılda hem de gözle görünür olması her daim canlı ilişkinin varlığını sürdürür.

4)TABLO

Tablo alarak en çok hatırladığınız anın resmini çizdirebilirsiniz. Her uyandığında o tabloya bakarak sizleri sevme nedenini hatırlayacak bir anı hediye etmiş olacaksınız. Manevi açısı bakımından çok farklı bir hediye olduğu için tüm sevgilileri şaşırtacak fakat sevindirecek bir hediye olmaktadır.

5) KİŞİYE ÖZEL KUTU

Artık büyük kutular ile beraber birden çok sevgiliye hediye almak kolaylaşmıştır. Kendi kafanızda tasarladığınız bir yapboz veya fotoğraflarınızdan bu kutunun içine yapboz yapma şansı elde ediyorsunuz. Sevgilinizin sevdiği hediye çeşitlerini birden fazla alabilir. Kişiye özel kutularda armağan etmiş olursunuz. Aklınıza bir tek hediye gelmiyor ve bunu vermekte zorlanıyorsanız kişiye özel kutularda hediyeler daha mantıklı seçenek olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: